می‌نویسم حتی اگر ببازم

نتایج اولیه هفتمین دوره جایزه هنر و ادبیات گمانه‌زنی اعلام شد. خبر بد اینکه هیچ کدام از پنج داستان من جزو کاندیداها نیست. حقیقتاْ یک ضد حال اساسی خوردم. چون سال گذشته وقت زیادی را صرف نوشتن چند داستان برای مسابقه کردم. بخصوص داستان «چهارشنبه متفاوت » که بعداْ در شگفتزار منتشر شد و دو داستان «دو بی‌همتا» و «روز نو» که تا بحال منتشر نشده است ولی هر کدام شب‌های زیادی از من وقت گرفتند و توقع داشتم آنقدر خوب بوده باشند که حداقل جزو کاندیدا های نهایی مسابقه بشوند.

دو روز پیش وقتی دیدم اسم هیچ کدام از داستانهایم جزو هفت کاندیدای مورد نظر نیست، حسابی جا خوردم. اگر راستش را بخواهم بگویم، الان چند تا از شخصیتهای داستان‌هایم من را به زور روی صندلی نشانده‌اند تا نقش بازنده خوب را بازی کنم! و برای کاندیداها آرزوی موفقیت بکنم.

دلگرمی به موقع دوست و برادر گرامیم سعید، و نگاهی دوباره به یادداشت می‌نویسم پس هستم، باعث شد که دوباره حس خوبی پیدا کنم و احتمالاْ تلاش کنم تا فردا شب قسمت بعدی داستان ماجراهای پشت کوه قاف را تکمیل و برای شما ارسال کنم.

خبر خوب دیگر اینکه با توجه به قبول نشدن داستانها در مسابقه، حالا می‌توانم آنها را در سایت منتشر کنم تا حداقل شما بخوانید و نظر بدهید.

و در نهایت می‌توانم با خلوص نیت برای آثار و نویسندگان کاندید و غیر کاندید مسابقه آرزوی موفقیت بیشتر بنماییم. و سعی میکنم از حالا روی چندتا ایده‌ای که توی ذهنم هست، خوب کار کنم و تا سال دیگر دوباره انتظار بکشم.

همگی شاد و سلامت باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top